Nalezena jedna dívka

Věk: 29 let

Výška: 167 cm

Váha: 63 kg

Prsa: 5

Vlasy: Blond

Masážní salón Masáže Petra Plzeń, Plzeň mapa
Pracovní doba: Po - Pá: 10:00-21:30, So - Ne: 11:00-21:30
Dnes: 10:00-21:30 - Teď se asi nedovoláte
ORÁLNÍ A KLASICKÝ SEX NEDĚLÁM!!
Zvu Tě do svého Masážního salonku Sweet Relax v Plzni, který mám jen pro sebe:) Oáza klidu i potěšení.. Dopřej si bezpečný a vzrušující zážitek s Nádechem EROTIKY v podobě Dráždivé erotické LUXUSNÍ NURU Masáže s PRSATOU Hezoučkou erotickou profesionální masérkou.. Nehledáš klasiku,ale chtěl bys ZAŽÍT lehce sexuální vzrušení?
Nabídnu ti různé druhy Profi Masáží.. Klasické erotické Masáže celého TĚLA i Penisu s technikou ručního zakončení..Masáží Intimních partií..
Sportovní i Relaxační Smyslné Uvolnující masáže s ruční Speciálni Stimulací Penisu Lingam s oddalováním orgasmu. Masíruji nahá - PRSY a celým svým žhavým tělem-Kontaktní Masáž NURU(BODY to Body-Tělo na Tělo) Je na Tobě jaký druh Masáže si zvolíš :)
Jestli máš rád PRSATÉ mladé blondynečky se štíhlými dlouhými nožkami a VELKÝM krásným POPRSÍM vel.5,pak mohu být to pravé pro tebe:)Používám opravdu Exkluzivní NURU GELY. Nech se romanticky hýčkat'při třpytu svíček miloučkou kráskou Spoj příjemné s užitečným Odměň celé své tělo.. 11-21h..

Služby: MasážDoprovod

Přímý odkaz: www.divky.cz/918935