Nalezena jedna dívka

Věk: 44 let

Výška: 170 cm

Váha: 85 kg

Prsa: 4

Vlasy: Hnědé

Masážní salón Masáže pro muže, Jihlava mapa
Pracovní doba: Po, So - Ne: nepracuje, Út - Pá: 10:00-18:00
Dnes: nepracuje - Teď se asi nedovoláte
4.7 - 6.7. - nemasíruji.
Jsem profesionální masérka na sportovní, relaxační a Tantra masáže. Mým cílem a posláním je dávat jemné pohlazení mužům, formou intenzivních hřejivých dotyků po celém těle. Specializuji se na Masáže pro muže jako jediná nejen na Vysočině. Sexuální služby nenabízím. Osobní přístup na úrovni, absolutní diskrétnost a příjemné prostředí.

Zvu k nerušené relaxaci za tónů relaxační hudby, kdy zapomeneš na starosti, oddáš se slasti hřejivých dotyků. Masáž je individuální procedura, každý muž má jinou představu o masáži nebo žádnou, proto společně vybereme průběh masáže.

Vybrat si můžeš z klasické relaxační a relaxační erotické masáže s možností masáže prostaty a masáž penisu s postupným oddalováním vzrušení. Vkusně provedená intimní masáž penisu, za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává vzrušivé chvění po celém těle a naprosté uvolnění energie. Tato technika je dlouholetá praxe mých šikovných rukou a prstů. Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny. Máš možnost vyzkoušet silikonové vajíčko Tenga Egg. Muži, co vyzkoušeli, říkají, jiný druh vzrušení a nová zajímavá zkušenost. Všechny erotické masáže jsou včetně zakončení, pouze rukou nebo dráždivějším způsobem, fantazii se ale meze nekladou, můžeš sáhnout třeba po čokoládě či medu (Přitisknu k sobě rukama svá ňadra a do vzniklé štěrbiny vsuneš penis, pouze na Tvé přání). Také masáže můžeš zkombinovat s koupelí s přídavkem vonné mořské soli nebo společnou sprchou se mnou (pouze na Tvé přání). Umyji si Tě od hlavy až k patě a eroticky pozlobím. Samotná masáž začíná na masérském lehátku, vždy relaxační masáží nohou. Od samého prvopočátku erotické masáže je nahota přirozená. Erotickou masáž začínám ve spodním prádle, kdy si ho odložím je jen na Tobě, poté masíruji nahá. Masáž není o osahávání masérky, ale můžeš se zlehka na povrchu dotknout prsou a zadečku. Zpětná masáž masérky. Pokud toužíš krásné pocity z masáže mě opětovat, i toto je možné, dle sympatií a po domluvě. Po masáži je žádoucí chvíli odpočívat a vstřebat svůj prožitek a máš opět možnost osprchovat se. Minimální čas erotické masáže 60 minut. Relaxační erotické masáže 90 minut, 120 minut, 180 minut a 240 minut.

Doplňkové služby pro muže, v prodeji Dárkový poukaz na masáž a kosmetika pro muže. Malý dárek pro Tebe. Intimní kadeřnictví pro muže, zdarma ke všem erotickým masážím, poskytuji před masáží ve sprše.

Pro více informací zavolej. Pro objednání termínu masáže pouze volej, nebo napiš SMS zprávu či vzkaz v aplikaci WhatsApp. Masíruji od deseti do osmnácti hodin. Doporučuji, objednat se 1-2 dny předem. Ale můžeš zkusit "štěstí" třeba 2 hodiny předem. Víkendy a svátky po předchozí domluvě, 1 den předem.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ. PONDĚLÍ - ČTVRTEK: 10:00 - 18:00 HODIN. PÁTEK: 8:00 - 15:00 HODIN. VÍKENDY NA DOMLUVĚ.

Těším se na ty, kteří mají rádi masáže a relaxaci.

Služby: Masáž

Přímý odkaz: www.divky.cz/314496