Nalezena jedna dívka

Věk: 42 let

Výška: 170 cm

Váha: 88 kg

Prsa: 4

Vlasy: Hnědé

Masážní salón Masáže pro muže, Jihlava mapa
Pracovní doba: denně 10:00-20:00
Dnes: 10:00-20:00 - Teď můžete volat
Dobrý den všem.
Poskytuji komplexní profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, v Jihlavě.
Jsem masérka. Říkají o mně ... má velmi šikovné ruce a hřejivý dotyk. Jsem hodně hravá a známá technikou "oddalovaní vyvrcholení". Mojí snahou je, pomalými tahy se silným stiskem dráždit, průběžně střídám úchopy u kořene i na žaludu. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit Vaše vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Cílem této masáže není Vaše okamžité vyvrcholení, ale prožívání pocitu vzrušení co nejdelší dobu oddalováním Vašeho orgasmu. 

Máte rád masáže a něžné dotyky?
Přijď se ke mně zrelaxovat, hýčkat jemnými dotyky a svěřit své tělo do mých rukou.

Před erotickou masáží doporučuji, INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ pro Vás, tj. úprava ochlupení v intimních partií na Vaše přání k erotickým masážím, poskytnu zcela zdarma.

EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE.
Masáž Lingamu (mužské přirození), je určena všem mužům, kteří hlavně sexuálně uvolnit.

Dáte sprchu, pohodlně si lehnete na masážní lehátko na záda, po celou dobu jste pasivní a užíváte si hřejivé dotyky. Začínám masírovat dolní končetiny, postupuji vnitřní stranou stehen směrem k intimním partiím a následuje masáž penisu. Pokračování je samozřejmě u každého muže individuální, cílem je oddalovat Vaše vyvrcholení, aby bylo co nejintenzivnější. POSADÍM NA LEHÁTKO MEZI VAŠE ROZTAŽENÉ NOHY, UCHOPÍ VÁŠ ŠOUREK A PROTÁHNU JEJ DOLŮ TAK, ŽE SE VÁM STÁHNE KŮŽIČKA ZE ŽALUDU. OBĚMA NAMAŠTĚNÝMA RUKAMA PENIS POMALÝMI TAHY SE SILNÝM STISKEM DRÁŽDÍM, STŘÍDÁM ÚCHOPY U KOŘENE I NA ŽALUDU. TATO TECHNIKA, JE POUŽÍVÁNA ZA ÚČELEM ODDÁLIT VAŠE VYVRCHOLENÍ AŽ DO VELKÉ SLASTI A DOSLOVA DO POSLEDNÍ KAPKY, POTÉ ZPRAVIDLA NASTÁVÁ U MUŽŮ VZRUŠIVÉ CHVĚNÍ PO CELÉM TĚLE. TĚSNĚ PŘED VÝRONEM SEMENE TECHNIKU PŘERUŠÍM, CCA PO 1 MINUTĚ POKRAČUJI. PO NĚKOLIKÁTÉ SE OPAKUJÍCÍ STIMULACI VÁM ZAČNE V PENISU VELMI PŘÍJEMNĚ ŠKUBAT, VYTEČE KAPIČKA ROZKOŠE A ZŮSTÁVÁ STÁLE ZTOPOŘENÝ A JE PŘIPRAVEN; ZAŽÍT ODDALOVÁNÍ, SAMOZŘEJMĚ ZÁLEŽÍ, CO MUŽ TZV. USTOJÍ. V POSLEDNÍ CHVÍLI PŘESTANU A VZÁPĚTÍ HNED ZRYCHLÍM, PŘI VELKÉM VZRUŠENÍ MŮŽETE ZAŽÍT ZRYCHLENÝ DECH, HUSÍ KŮŽI PO TĚLE NAPŘ. I KROUCENÍ PALCŮ U NOHOU a vše je pro Vás nezapomenutelný prožitek. Výstřik zůstává v rukách nebo na Vašem tělem. Počet happyendu je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Délka masáže: 60 minut.

RELAXAČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE
Je plná hřejivých dotyků, vzrušení, provokace, erotického napětí a uvolní tělo i mysl, má výborné antistresové účinky, odbourává stres. 

Začíná společná sprchou, jemnými pohyby na zádech směrem dolů k zadečku, ruce si můžete dát dopředu před sebe a opřít se, tím mi dáte najevo, že byste rád zažil i dotyky mezi hýžděmi, je na Vás, jak dlouho chcete prožívat příjemný pocit, vzrušení. Následuje umytí hrudi, postupuji níž, níž až k Vaší pýše, kterou důkladně umyje a pozlobím, do vyvrcholení pouze na Vaše přání, rukou. Po celou dobu, co Vás umývám zepředu, máte volné ruce, můžete toho zneužít a dotyky na prsou, bradavkách, bříšku i zadečku a příjemně mě pozlobit a umýt. Následuje masáž okořeněná erotikou, pohodlně si lehnete na masážní lehátko, bez ostychu mě můžete hladit. Ležíte na břiše, namasíruji Vámi požadované partie, čeká Vás klasická relaxační masáž, která uvolní a rozehřeje Vaše tělo za pomoci přírodních olejů na šiji, zádech, hýždích včetně nehtového škrabání zad a Vy po celou dobu odpočíváte, vychutnáváte si dotyky a relaxujete, chvílemi i krátkým spánkem. Pokračuji jemnými tahy na vnitřní straně stehen, které vzrušují a přimějí Vás otočit se na záda. Následuje jemná kokosová olejová masáž penisu, aby masáž byla pro Vás příjemnější, tak se budu věnovat Vaší pýše, oddaluji vyvrcholení co nejdéle a rozmazlí ji na mnoho způsobů. Výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Délka masáže: 90 minut anebo 120 minut.

Samozřejmostí je sprcha před masáží a možnost sprchy i po masáži, zakončena vzájemným mytím.
Masíruji na masérském lehátku, v průsvitném prádle nebo na přání nahá.
Dotyky mého těla? Jsou vítány na povrchu těla, od mužů, kteří při masáži a stimulaci penisu potřebují kontakt se ženským tělem.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do mé péče. 
Příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky. Milý a osobní přístup na úrovni, absolutní diskrétnost.

Další informace, vizitka podniku, MASÁŽE PRO MUŽE, viz výše pod tmavě modrou lištou. Např. Dárkové poukazy, bonusy a další.

KRÁSNÝ DEN !
Více informací sdělím na telefonním čísle (+420) 792 294 0 0 0.

Pracuji 7 dní v týdnu, od 10-20 hodin.
Doporučuji, zavolat minimálně 2 hodiny předem, avšak můžete zkusit "štěstí" a volat hned.
Doporučuji, objednat se 1 den předem, SMS zprávou anebo telefonicky.

KAŽDÁ OBJEDNÁVKA JE OBOUSTRANNĚ POTVRZENA, 2 hodiny předem masáží. Jak? Zavoláte, pokud se nedovoláte, napíšete SMS a vyčkáte na potvrzení, ozvu se SMS, hned jak budu moct.

Pro přehlednost nabídky Masáží a služeb pro muže, jsem vytvořila soukromé webové stránky. ZEPTEJ SE.
Služby: Masáž

Přímý odkaz: www.divky.cz/314496