Nalezena jedna dívka

Věk: 43 let

Výška: 170 cm

Váha: 88 kg

Prsa: 4

Vlasy: Hnědé

Masážní salón Masáže pro muže, Jihlava mapa
Pracovní doba: denně 08:00-20:00
Dnes: 08:00-20:00 - Teď můžete volat
Jmenuji se Sarah alias Sára, plnoštíhlá žena s většími ňadry. Moje profese Masér, masáže mě baví a masíruji několik let.

Zvu Vás k nerušené relaxaci do příjemného prostředí, kde zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Dobře provedená masáž zklidní tělo, pohladí duši a odbourá tělesnou a psychickou únavu a stres. Přesně vím, co muž potřebuje. Um šikovných rukou, ohřátý masážní olej, jemné a pomalé dotyky a vzrušení a husí kůži po celém těle.

MASÁŽE PRO MUŽE, EROTICKÉ MASÁŽE A RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE.
Jsou určeny všem mužům, kteří mají rádi hřejivý dotyk nejen na šíji, zádech, nohou, ale i v intimních partií, které jsou součástí mužského těla. Díky umění dotyku a znalosti speciálních technik "oddalování vrcholu rozkoše", soustředím energii na všechny erotogenní zóny a přivedu Vás k vrcholu i opakovaně. Tato technika a dlouholetá praxe mých rukou a prstů, je používána za účelem co nejdéle oddálit vyvrcholení až do velké slasti a doslova do poslední kapky, poté zpravidla nastává u mužů vzrušivé chvění po celém těle. Šikovné ruce a hřejivé dotyky Vás nažhaví, zbaví starostí a stresu a uvolní celé tělo i mysl a naplní smyslnou energií. Počet happyendu po dobu masáže je neomezený nebo jeden s dlouhým oddalováním. Masáž penisu zakončuji dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem.
Doporučuji, před erotickou masáží, vyzkoušet službu Intimní kadeřnictví, jedná se o úpravu ochlupení v intimních partií.

Nabízím originální masáže:
NOČNÍ EROTICKÁ MASÁŽ (240 minut), v čase od 20:00-23:59 hodin. KOUPELE PRO MUŽE S MASÁŽÍ (150 minut). RELAXAČNÍ EROTICKÉ MASÁŽE (90, 210, 150 a 180 minut). MASÁŽ TENGA EGG (60 minut), očištěnou erotikou pomůcku, silikonové vajíčko si odnesete domů. MASÁŽ PROSTATY (60 minut). MASÁŽ PENISU (60 minut). Erotické masáže, od 90 minut výše, lze zpestřit společnou sprchou a uvolnit tlak a zahnat stres hned, avšak mým cílem je, co nejdelší dobu vzrušení oddalovat.
Sprcha před a možnost sprchy po masáži.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do mé péče. Prožitek z masáže umocní příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky.

Masíruji, každý den, od 8:00-20:00 hodin. Víkendy a svátky, dle domluvy. Doporučuji, objednat se 1 den předem.

Služby: Masáž

Přímý odkaz: www.divky.cz/314496