Nalezena jedna dívka

Věk: 43 let

Výška: 170 cm

Váha: 88 kg

Prsa: 4

Vlasy: Hnědé

Masážní salón Masáže pro muže, Jihlava mapa
Pracovní doba: denně 08:00-20:00
Dnes: 08:00-20:00 - Teď se asi nedovoláte
Jsem zde pro ty co hledají komplexní zážitek !
Usměvavá a komunikativní SÁRA, 43 let, 170/85, ňadra č.4.

Masíruji již několik let. Mým cílem je poskytovat profesionální služby v oblasti Masáží a služeb pro muže, za účelem odbourání tělesné a psychické únavy či stresu.

Certifikovaná profi masérka, nabízí klasické relaxační masáže, relaxační erotické masáže (90 minut, 120 minut) a erotické masáže pro muže (60 minut). Masáž zakončuji dlaněmi a prsty, výstřik zůstává v rukách anebo na Vašem tělem. Počet happyendu nesleduji, po dobu masáže je neomezený anebo jeden s dlouhým oddalováním. Masíruji nahá. Dotyky mého těla, ano. Vzájemné uspokojování dle sympatií (pouze rukou).

Od počátku až do konce masáže zaručuji absolutní diskrétnost, soukromí po dobu masáže a pro každého muže citlivý individuální a osobní přístup na úrovni. Masíruji vždy v celé placené délce masáže, není do ní zahrnut úvodní rozhovor. Společně vybereme obsah a délku masáže. K dispozici sprcha před masáži. Doporučuji, před erotickou masáží INTIMNÍ KADEŘNICTVÍ, jedná se o úpravu ochlupení intimních partií. Relaxační erotické masáže je možné zpestřit společnou sprchou (masáž od 90 minut) a uvolnit a zahnat stres lze hned, avšak mým cílem je co nejdelší dobu Vám vzrušení oddalovat, ne okamžité vyvrcholení. Máte prostor pro klidné uvolnění a dostatečný časový prostor pro odpočinek na masérském lehátku po masáži. Možnost sprchy po masáži.

Přijďte načerpat novou sílu a svěřit své tělo do mé péče. Zapomenete na všechny starosti všedních dní a oddáte se slasti mazlivých dotyků. Prožitek z masáže umocní příjemné prostředí, pohodová atmosféra, intimní osvětlení, relaxační hudba a vonné svíčky.

Klienti oceňují zejména můj lidský přístup, um šikovných rukou a empatii, díky níž se dokáži do každého muže vcítit a následně poradit, přesně vím co muž potřebuje. Jednoduché, přesto magické - když se spojí ohřátý masážní olej a um velmi šikovných rukou, vytváří originální dotyky a vzrušení po celém těle.

Masíruji každý den, od 8-20 hodin. Víkendy a svátky, dle domluvy. Objednávky pouze telefonicky ! Doporučuji, objednat se 1 den předem.
V případě, že nezvedám sluchátko, napište SMS zprávu anebo využijte aplikaci WhatsApp

Při vážném zájmu o další informace


Služby: Masáž

Přímý odkaz: www.divky.cz/314496